sobota, 9 marca 2013

Moja Arteria


STOWARZYSZENIE ARTERIA


Arteria to takie miejsce gdzie każdy z uczestników, może chodzić na zajęcia i spotykać się z kolegami
i koleżankami. Przychodzimy rano na godzinę 8-smą, ale do 08:30 trzeba być już na miejscu. Rano jedni piją kawę i herbatkę. Od godziny 08:30 zaczynają się zajęcia, już trwają do 14:00. Przerwa jest od: 09:45.
Dłuższa jest o: 11:00 i trwa 30 minut. Zajęcia prowadzą bardzo miłe panie: Pani Ania i Pani Jagoda. Zajęcia Artystyczne prowadzi pani Ania, są bardzo ciekawe i pouczające. Ale pomaga nam też Pani jak coś komuś nie wyjdzie i poprawia aby lepiej wyglądało. Natomiast zajęcia komputerowe prowadzi Pani Jagoda. Są to bardzo ciekawe zajęcia na komputerach, ale prowadzi też pani zajęcia edukacyjne i czasem puszcza nam filmy.
Lubię kolegów: Józka, Janka, Michała, Krzysia, Marcina, innych kolegów też lubię. Lubię koleżanki: Anie, Dominikę, Ewelinę, Magdę, Ole, inne też lubię. Pani Edyta to nasza kierowniczka, prowadzi naprawdę bardzo dobrze Stowarzyszenie jest miła i wesoła, lubię ją. Lubię zajęcia: artystyczne, komputerowe i ceramiczne. Czasem pani Ania prowadzi dla nas zajęcia co może każdy z nas grać na bębnach i różnych instrumentach.
Bardzo mi się podoba w Arterii i czuje się tutaj dobrze. 

Autor tekstu: Leszek Adamczyk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Warsztaty muzyczne

Muzyka jest wyjątkową sztuką, która pozytywnie wpływa na samopoczucie i rozwój człowieka. Nie bez powodu mówi się, że jest „balsamem dla dus...